آریابدسازه – طراحی دکوراسیون داخلی

02188246730

02188246731

02188246732

02188246733

شمیم
بالا

نورپردازی منزل | بهترین ایده ها برای نورپردازی سقف خانه

نورپردازی منزل

خانه مکانی برای گذارندن بیشتر وقت در طول روز است. پس آیا بهتر نیست که ما با خلق ایده هایی جذاب به هرچه زیبا تر شدن و ایجاد آرامش بیشتر خانه مان فکر کنیم. ما به شما تغییر نور پوردازی خانه تان (  lighting in home) را پیشنهاد می کنیم. یکی از تاثیر گذار ترین عناصر در دکوراسیون داخلی انواع نورپردازی و روشنایی خانه خواهد بود. تصور کنید زیبا ترین وسایل تزئینی را برای منزل خود تهیه نموده اید اما خانه شما از لحاظ نور پردازی روی مبلمان خوب نیست. این عیب سبب جلوه بی روح در خانه خواهد شد و آن طور که باید زیبایی مبلمان را نشان داده نخواهد شد. پس پر واضح است که نورپردازی یک عنصر ترکیبی برای زیبا تر نشان دادن مبلمان ، تابلو نقاشی و هر چیز دیگر است. در زیر بهترین ایده های نورپردازی منزل را مشاهده نمایید:

نورپردازی منزلنورپردازی منزلنورپردازی منزلنورپردازی منزلنورپردازی منزلنورپردازی منزلنورپردازی منزل

مطالب بیشتر را بخوانید —> بازسازی منزل

انواع نورپردازی منزل ( lighting in home types )

نور پردازی مصنوعی : نورتابی به بهره گیری از نوری غیر از نور طبیعی خورشید گفته می شود. نورپردازی مصنوعی به سه روش متمرکز، عمومی و موضعی صورت می گیرد که در ذیل به آنها اشاره می کنیم.

نورپردازی متمرکز : این نور پردازی بسیار برای متمرکز شدن بر روی مکانی از خانه جالب است، مانند نورپردازی نقطه ای یا متمرکز بر روی تابلو نقاشی و یا مجسمه ها.

نورپردازی عمومی: این نورپردازی برای انتشار یکسان نور در محیط انجام میگیرد که بیشتر عناصر تولید نور را بر روی سقف و در میان اتاق نصب می نمایند.

مطالب بیشتر
سبک دکوراسیون داخلی با آجر

نور پردازی موضعی : این نورپردازی منزل برای جلوه دادن به بخشی از خانه توجه دارد. مانند روشن نمودن میز ناهار خوری و یا میز مطالعه

مطالب بیشتر را بخوانید —> دکوراسیون داخلی

نورپردازی سقف ( Ceiling lighting )

سقف‌ها یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین جاها برای اجرای ایده‌های متنوع نورپردازی منزل هستند و از جمله بهترین مکان ها میتوان در نورپردازی سقف سالن پذیرایی به کار برد. نور پردازی سقف خانه را می توان با انواع روش ها مانند نوردهی های مخفی با استفاده از کناف ، استفاده از نور هالوژن ( halogen ) در سقف، بهره گیری از لوستر ( Chandelier ) زیبا و چند شاخه و لامپ های فانتزی زیبا نمود.

انواع جالبترین نورپردازی سقف منزل را می توانید در عکس های زیر مشاهده نمایید:

نورپردازی منزلنورپردازی منزلنورپردازی منزلنورپردازی منزل

 

ارسال یک نظر