آریابدسازه – طراحی دکوراسیون داخلی

02188246730

02188246731

02188246732

02188246733

بالا
ALT تصویر

نمونه هایی از بهترین ایده های طراحی بیرونی ویلا | آریابدسازه

طراحی بیرون خانه

لیست بهترین ایده های طراحی بیرونی خانه در اینجا است! به زیباترین خانه های مدرن جهان نگاهی بیندازید و از طراحی ه الهام بگیرید.

اگر می خواهید بازی جذابیت خانه خود را افزایش دهید ، در این صورت به مکان مناسب رسیده اید. در حالی که اغلب مردم بیشتر تمرکز خود را بر روی دکوراسیون داخلی و طراحی می گذارند ، این خانه ها به همان زیبایی که در فضای داخلی قرار دارند از بیرون نیز زیبا هستند. با ظرافت ، شیک و کاربردی بودن ، این طراحی و نمای ایده آل نمای بیرونی خانه به راحتی جوراب شما را از پا در می آورد.

طراحی بیرونی خانه

در خانه های امروزی – چه سنتی ، مدرن یا معاصر – طراحی بیرونی خانه نقشی اساسی دارد. به صاحبان خانه این امکان را می دهد که زیبایی فضاهای بیرونی خود را افزایش دهند و به خانه های خود ارزش افزوده بدهند. علاوه بر این ، درخواست تجدید نظر در خرید و فروش خانه شما شاید مهمترین عامل باشد.

با این اوصاف ، در سراسر جهان ایده های خوبی در مورد چگونگی ایجاد فضای داخلی خانه شما وجود دارد. با این وجود ، برای دستیابی به خانه ای که تصور می کنید ، اغلب باید جلوه های بهتری از دو دنیای نمای خانه را جمع کنید – زیبایی و عملکرد. خبر خوب این است که نماها ، صرف نظر از ماده ساخته شده ، می توانند دارای عناصر عملکردی و همچنین تزئینی باشند.

حتی بهتر ، وقتی صحبت از طراحی خارج خانه می شود ، شما گزینه های زیادی برای مواد دارید. نمای چوبی ، به دلیل جذابیت طبیعی ، در چند دهه گذشته جذابیت بیشتری پیدا کرده است. اگر می خواهید یک “پرده” بزرگ ساختاری ایجاد کنید که می تواند خانه شما را در برابر آفتاب مستقیم محافظت کند ، به شما کمک می کند ، به خصوص اگر در مناطقی زندگی می کنید که نور خورشید زیادی دریافت می کنید. شیشه نیز در کنار خود دارای مزایای تزئینی و کاربردی است. به همین دلیل است که معمولاً برای ایجاد جلوه و احساس مدرن به خانه و همچنین محو کردن خطوط بین داخل و خارج از خانه استفاده می شود. با صحبت تجاری ، معماران طراحی صنعتی اغلب از بتن اکسپوز استفاده می کنند.

مطالب بیشتر
نورپردازی منزل | بهترین ایده ها برای نورپردازی سقف خانه

این ایده ها را بررسی کنید تا از پروژه بعدی طراحی خانه بیرونی خود الهام بگیرید.

نمای بیرونی مدرن یک خانه رویایی مدیترانه ای زیبا

ویلا CView یک خانه رویایی لوکس است که در صخره های Saint Jean Cap Ferrat در ریویرای فرانسه ساخته شده است. این خانه علاوه بر چشم اندازهای خیره کننده و فضای داخلی مدرن ، از طراحی بیرونی مدرن زیبایی نیز برخوردار است. از پانل های بزرگ شیشه ای برای ایجاد مناظر خیره کننده بهترین ویژگی خانه استفاده می شود در حالی که ساختار کلی خانه از بتن ساده رنگ آمیزی شده است این اقامتگاه مخصوصاً در شب زیبا است و نورپردازی تزئینی نما تمام توجه را به خود جلب می کند. خیالتان راحت باشد که بقیه خانه را هم چک کنید!

Modern facade lit up at night showcased in best exterior house design ideas

نمای بیرونی 2 لایه

خانه ترسارکا مثال خوبی است که نمای خارجی بیش از یک هدف دارد. وقتی خانه در محیطی سخت ساخته می شود ، از راه حل های هوشمندانه ای برای ایجاد آسایش و امنیت استفاده می شود. معماران assemblageSTUDIO با استفاده از صفحه مشبک از خورشید شدید برای فضای زندگی داخلی محافظت کرده و جلوه منحصر به فردی به این خانه مدرن بخشیده اند.

Modern desert house showcased in best exterior house design ideas

طراحی خانه بیرونی یکی از زیباترین خانه های جهان

House M طراحی شده توسط معماری monovolume + design (برای من) یکی از زیباترین خانه هایی است که تاکنون دیده ام. سادگی در ترکیب صفحات شیشه ای بزرگ و بتن سفید همه چیزهایی است که شخص در خانه مدرن او نیاز دارد. بعضی اوقات واقعاً کمتر بیشتر است. مطمئن شوید که فضای داخلی این خانه را بررسی کرده اید زیرا خیره کننده است!

مطالب بیشتر
نمای ویلا مدرن | 5 ویژگی بارز ویلاهای مدرن کدام اند ؟

Modern home with white concrete and glass walls as showcased in best exterior house design ideas

مصالح نمای خارجی

SAOTA بخاطر خلق شاهکارهای معماری بسیار مشهور است. این خانه معاصر تفاوتی ندارد. نما ، حتی اگر بیشتر باز باشد ، ترکیبی از بسیاری از مواد “کار” با هم در تعریف این خانه را نشان می دهد. از دیوارهای سنگی در طبقه همکف ، بتن در معرض طبقات بالا ، سایه های چوبی تا نرده های تراس شیشه ای و درهای کشویی پانوراما ، مواد نمای خارجی در اینجا درجه یک هستند!

نمای چوبی برای صمیمیت و دنج بودن

یکی دیگر از خانه های مدرن و زیبا توسط SAOTA با طراحی خارجی جالب. هنگامی که مشتری در ابتدا به SAOTA آمد ، آنها می خواستند خانه ای آرام و در عین حال زیبا و راحت داشته باشند. راه حل: دیوارهای شیشه ای پوشیده شده با صفحات کشویی الوار.

Wooden facade on a modern house

طراحی بیرونی ساده که توسط مینیمالیسم تعریف شده است

وقتی صحبت از مینیمالیسم می شود ، یا آن را دوست دارید یا از آن متنفر هستید. همین مورد در مورد این خانه مدرن و خیره کننده واقع در تپه های والنسیا صدق می کند. طراحی بیرونی ساده و فضای داخلی مینیمالیستی آن قطعاً یک اثر هنری است.

Minimalist home on the cliff

دیوار شیشه ای کشویی بزرگ به عنوان بخشی از نمای مدرن

این خانه زیبا نمونه ای عالی از یک اتصال شگفت انگیز داخلی و خارجی است. درهای کشویی بزرگ پانوراما می توانند تقریباً کاملاً باز شوند و اتاق نشیمن و اتاق خواب مدرن را در انتهای دیگر با استخر شنای زرق و برق دار در وسط متصل کنند. فقط تصور کنید که تجربه این سطح از زندگی مدرن چگونه است. و همه به لطف نمای مدرن و ابتکاری.

مطالب بیشتر
تأثیر تابلوهای نقاشی در طراحی دکوراسیون داخلی

Large sliding glass walls as part of modern facade

ترکیبی از نمای سنتی مدرن

بازسازی خانه ها فرصتی عالی برای معماران است تا چالش اتصال مدرن با سنتی را به چالش بکشند. بازسازی اقامتگاه اسکوبار یکی از این پروژه ها است. در حالی که از خیابان به نظر می رسد این خانه سنتی Tudor باشد ، در نمای حیاط پشتی به زیبایی مدرن و محصور با دیوار پرده شیشه ای و نورگیرها گسترش می یابد.

Modern house extension in combination with traditional facade

ارسال یک نظر