آریابدسازه – طراحی دکوراسیون داخلی

02188246730

02188246731

02188246732

02188246733

شمیم
بالا

نمای ویلا مدرن | 5 ویژگی بارز ویلاهای مدرن کدام اند ؟

ولای مدرن

ویلا برای همه کسانی که از شهرها خسته شده اند و زندگی آرام و راحت تری را ترجیح می دهند عالی است. پیش از این اعتقاد بر این بود که زندگی در ویلا به معنای کنار گذاشتن تمام راحتی های دنیای مدرن است ، اما این امر با تغییر در نمای ویلا مدرن که علاوه بر ارائه تمام مزایای یک ویلا سنتی ، دارای مکمل های لوکس ، مانند یک سبک معماری زیبا در یک محیط طبیعی ، ساکت و محصور در جنگل ها و کوه ها خواهد بود.

خصوصات مشترک همه ویلاهای مدرن در این است که آنها دارای استخر شنا، اتاق نشیمن بزرگ ، سالن غذاخوری مبله زیبا و آشپزخانه ای کاملاً مجهز و پیشرفته هستند. تمام اتاق ها با دقت تمام و با توجه به کوچکترین جزئیات و اختصاص خوش سلیقگی طراحی و مبله شده اند. تمام آنها به تجهیزات راحتی و لوکس که مورد انتظار زندگی مدرن است مانند انواع سرگرمی و دسترسی به اینترنت مجهز شده اند.

ویژگی بارز زیباترین ویلاهای مدرن در چیست ؟

یکی از مهمترین جنبه های هر ویلا ، طراحی کلی آن است ، از نظر معماری ، محوطه سازی ، طراحی داخلی و … همه این عناصر برای ایجاد فضای کلی با هم ترکیب می شوند. بهترین ویلاهای مدرن با تمرکز بر تمام ویژگی های زیبا شناسی کلی عمارت یعنی زیبایی کلی ساختار ، محوطه سازی و فضای داخلی خود منظره ای خارق العاده ای را خلق می نمایند.

در نظر داشتن چه نکاتی برای ساخت ویلای مدرن و آرام ضروری است ؟

مطالب بیشتر
مزایای گیاهان طبیعی برای خانه

محل ساخت ویلا عالی و نزدیک به طبیعت باشد

ویلاهای با طراحی مدرن از موقعیت مکانی با کیفیتی برخوردار هستند. ویلاهای مدرن نزدیک به مکانهای جالب و ساکت و آرام هستند مانند طبیعت، جایی که افراد هر زمان که بخواهند می توانند در آن استراحت کنند.

محبوب ترین ویلاهای مدرن نزدیک سواحل یا با چشم انداز کوه خوب است ، جایی که می توانید جنگل های مجاور و مکان های دلپذیر را نیز پیدا کنید.

محل ویلا فضایی دنج و آرام داشته باشد

با مطالعات مختلف پزشکی ثابت شده است که زندگی در شهرهای بزرگ سطح استرس را افزایش می دهد و در نتیجه کیفیت زندگی و سلامتی را کاهش می دهد. برای این نوع موارد ، بهترین درمان مکانی آرام است که می توانید در آن استراحت کنید. بنابراین ، ویلاهای مدرن فرار کامل برای مشکلات شهر هستند. آرامش یک ویلا مدرن کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد.

بالاترین استانداردهای ایمنی را در نظر بگیرید

عامل مهم دیگر هنگام لذت بردن از کیفیت زندگی بهتر ، ایمنی است. با زندگی در یک ویلا مدرن ، اقدامات امنیتی لازم را برای تضمین تجربه ای مصون از مشکلات بیرونی خواهید داشت.

ویلاهای مدرن دارای تجهیزات امنیتی ویژه مانند دوربین های مداربسته هستند و درب های ورودی طوری هستند که فقط با کلید ویژه یا با وارد کردن کد امنیتی باز می شوند.

5 ویژگی ویلاها با نمای مدرن

  1. خانه با طراحی باز ( OPEN FLOOR PLANS )

طراحی داخلی ویلا

در طرح های مدرن اجزا خانه را به صورت باز طراحی می کنند. این بدان معنا است که حداقل استفاده را از دیوارها برای محصور کردن بخشهای مختلف خانه در نظر میگیرند. شبیه آن است که تمام قسمت های خانه به هم متصل است، به عنوان مثال ، اتاق نشیمن و آشپزخانه ممکن است به هم متصل شده باشند و یا دارای تغییرات کوچکی برای مجزا نشان دادن از هم باشند (مانند ارتفاعات مختلف کفپوش یا نورپردازی). خانه با طراحی باز ویژگی اصلی در طراحی خانه مدرن است و اغلب چیزی است که سازندگان و معماران در دکوراسیون داخلی طراحی می کنند.

  1. استفاده از آجرنما و نمای چوب در نمای ویلا مدرن

طراحی لوکس ویلا

در طراحی خانه های مدرن و یا بازسازی منزل از مصالح زیبایی در اطراف شیشه ، فولاد و بتن مانند آجر نما و چوب استفاده می شود. روشنایی طبیعی از طریق پنجره های بزرگ (اغلب از کف تا سقف) به خانه وارد می شود.

مطالب بیشتر
سبک دکوراسیون انتقالی

خانه های مدرن اغلب در طراحی خود کاملاً مترقی و آینده نگر هستند. این شامل نگاه کلی ، فضاهای زندگی با دقت اندیشیده شده و ویژگی های سازگار با محیط زیست است که باعث کاهش مصرف انرژی و اثر جهانی می شود. خانه های مدرن ممکن است مرزهایی را که ممکن است در طراحی ممکن تلقی شود ، از بین ببرند و همیشه به دنبال تلاش برای رویکردهای جدید و متفاوت هستند.

  1. پیشرفت در نمای ویلا مدرن

ویلای لوکس

خانه های مدرن اغلب در طراحی خود کاملاً به روز شده و آینده نگر هستند. در رویکرد های جدیدی که برای طراحی ویلای مدرن در نظر گرفته می شود ، سازگاری آن با محیط زیست است و کاهش مصرف انرژی بسیار حائز اهمیت است. همچنین معماران برای طراحی ویلاها از یک سبک متداول استفاده نمی کنند بلکه هر روز با ایده های جدید در طراحی ویلا، سعی در مدرن سازی و همخوانی بیشتر آنها با روحیات لطیف انسانها دارند.

  1. نماهای خارجی متصل ( CONNECTED OUTDOOR SPACES )

ویلا با طراحی مدرن

یکی دیگر از ویژگی های اصلی طراحی نمای ویلا مدرن ، نحوه اتصال نماهای بیرونی و یکپارچه سازی آن با فضاهای داخلی است. فضاهای داخلی اغلب به طور کامل باز هستند و با قسمت هایی از فضای بیرونی مانند استخر یکی می شوند. با این کار  انگار طبیعت را به داخل خانه دعوت می کنید.

  1. سقف های صاف ( FLAT ROOFING )

ویلا مدرن

در حالی که بیشتر سقف های قدیمی شیب دار هستند، اما در طراحی نمای ویلا مدرن این شیب را به حداقل می رساند تا با ظاهری صاف یا کم ارتفاع ارائه شود. این نوع سقف زیبایی به خانه می بخشد که مورد توجه افراد قرار می گیرد. بدون در نظر گرفتن معایب آن ، در چند وقت اخیر سقف مسطح یا کم ارتفاع بسیار طرفدار پیدا کرده است.

ارسال یک نظر