آریابدسازه – طراحی دکوراسیون داخلی

02188246730

02188246731

02188246732

02188246733

شمیم
بالا

طراحی دکوراسیون

در طراحی دکوراسیون ،بیشترین اجزای داخلی یک خانه مربوط می شود با فضای خوب به صرفه , مخصوصا در آپارتمان ها با بهره گیری از طراحی دکوراسیون داخلی میتوان فضای داخلی یکی منزل را راه اندازی کرد. همینطور با استفاده اجزا مثله رنگ ها و وسایلات میتوان جلوه گری آن را بیشتر کرد .

در طراحی دکوراسیون بیشتر به ظاهری فضای اتاق میتوان متکی نمود و در چنین شراطی باید محیط و فضای مناسب را برای طراحی دکوراسیون خانه انجام داد.  گاهی اوقات نحوه چیدمان سازی دکوراسیون خانه برای افراد داخل آن ممکن است دغدغه باشد، بلخصوص برای خانم های هانه دار و شما باید یه این اقدام کنید که وسایل خود را در محیط جدید و فضایی بهتر جا به جا کنید تا یک فضای مناسب را فراهم بیاورید و طوری باشد که وقتی طراحی دکوراسیون خانه را انجام می دهید که بازتابی داخل آن از لحاظ احساس و سلیقه مظنه شما باشد.

علاوه بر آن در این خانه احساس شادی و خوشحالی و راحتی داشته باشید. برای این کار شما نیاز دارید که نکات مهم در رابطه با طراحی داخلی منزل را بدانید و وسایل مختلف از جمله مبلمان و رنگ دیوارها و بافت آن ها را به خوبی انتخاب کنید

تا در هماهنگی با یکدیگر باشند و با یک نقشه از پیش تعیین شده وسایل را درست در سر جای خود قرار دهید و مرحله به مرحله مثل یک طراح داخلی حرفه ای، کار طراحی و دیزاین منزل خود را انجام دهید.

چرا باید طراحی دکوراسیون داخلی را طراحی کرد؟

معمولا در طراحی های داخلی بیشتر به نوع فضای داخلی در اطراف منجر می شود . در اصول این طراحی محدوده هایی وجود دار که با چیدمان اجزا می توان بررسی نمود که کدام جایگاه برای گذاشتن وسایلات مناسب است . یکی از بخش های مهم و قابل توجه در طراحی دکوراسیون  منازل تغییر و تحول در کفپوش خانه ها که متناسب با دکوراسیون داخلی منزل می باشد. اگر شما بتوانید یک کف پوش مناسب با سبک مدل دکوراسیون داخلی انتخاب کنید تاثیر بسیار عالی در فضای خانه شما خواهد داشت. مثلا اگر خانه شما مکان همیشگی مهمان هاست و باید فضای گرم و بسیار جالبی در خانه ایجاد شود، می توانید از چوب پارکت استفاده کنید و اگر خواسته محیط رسمی تر هستید استفاده از سنگ و سرامیک گزینه خوبی برای کفپوش خانه شما مناسب تر خواهد بود.

فرایند طراحی دکوراسیون منزل مانند هر فرایند هنری دیگر، دارای نکات و ریزه کاری‌ های خاصی است که با رعایت اصول تزئین، می توان تغییراتی فوق العاده را به وسیله آن ایجاد نمود.

مطالب بیشتر
نمای نئو کلاسیک

 

سبک طراحی دکوراسیون داخلی گلچین

انتخاب یک سری از رنگ ها برای این سبک ، یک شروع خوب است و به عنوان راهنمایی برای کمک به شما در بهینه سازی خانه و در ایجاد یک ظاهر منسجم عمل کردهبه همین دلیل، در تركیب كردن عنصر طراحی داخلی گلچین ، برای ایجاد اعتدال نیز كمك خواهد كرد. توصیه می شود برای شرو ع، یک رنگ بی اثر و یک رنگ تأکیدی را انتخاب کنید. استفاده از یک رنگ آرام و خنثی در کل این سبک، باعث می شود تا یک رنگ موافق به طور هوشمند لایه لایه شده و از ایجاد هر نوع احساس بیش از حد و غرق آمیز جلوگیری شود.

سبک دکوراسیون داخلی گلچین Anthology interior decoration style

 

یکی از بهترین قسمت‌های سبک گلچین این است که اساساً می‌توانید بارنگ و شکل به‌طور نامحدود کارکنید و تمام ماجرا همین است!

اما نباید این سوءتفاهم ایجاد شود که سبک گلچین بهانه‌ای برای رد کردن حدومرز، درهم‌ریختگی یا چیدمانی ناخوشایند است.

در حقیقت، هنر ‘انداختن قطعات با همدیگر’ و گلچین کردن آن‌ها یک چالش است.

چون بااینکه هر عنصر جداگانه ممکن است به‌طور باورنکردنی منحصربه‌فرد باشد بازهم باید باهم کاربرد داشته باشند.

از رنگ به‌عنوان عامل بدون محدودیت استفاده کنید.

 

اصول طراحی دکوراسیون کلاسیک

برای طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک می توانید تا جایی که ممکن است از نظم و قرینه شدن استفاده کنید و در واقع یکی از ویژگی های این سبک نظم زیاد این است و اصول  و سنگینی خاصی در فضا حاکم می شود. در قسمت های مختلف سبک کلاسیک دکوری هایی قرار می گیرد که می توانید از هر کدام یک جفت تهیه کنید تا هم زمانی در فضا به صورت کامل رعایت شود.

مطالب بیشتر
کابینت ممبران چیست ؟ | تصاوریر انواع مدل ها | کابینت ممبران سفید

همچنین می توانید در سبک دکوراسیون کلاسیک از رنگ های مختلفی مثل کرم و قهوه ای و زرشکی استفاده کنید و ترکیب آنها در کنار وسایل چوبی این زیبایی را دو چندان می کند.

برای پیاده سازی سبک کلاسیک در قسمت اتاق خواب می توانید از سرویس خواب کلاسیک استفاده کنید و همچنین از سایه شکن های سرامیکی و غیره می توانند این سبک دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک را تکمیل تر کنند.

 

طراحی داخلی

طراحی داخلی امروزه به صورت یک تخصص دیده میشود و محدوده ای که در بر میگیرد بسیار وسیع تر از ان است که محدود به جنبه های زیبایی شناسی منجر می گردد اما از این رو که در بخش های داخلی خانه انجام میشود و ارتباط مستقیمی با زندگی و فعالیت های روزمره دارد موجب میشود که الفبای طراحی داخلی لوکس و خاص برای خانه برای بسیاری از مردم و به خصوص خانم های خانه دار قابل فهم باشد اما در نهایت طراحی دکورسیون داخلی تاثیر زیادی بر عمق بخش های زیستی و کیفی جامعه را دارد

پس در این میانه سعی میکنیم با عنوان کردن مطالبی پیرامون مباحث مختلف طراخی داخلی با بهره گیری از اصول و مبانی تجسمی و بررسی نمونه های موفقی که در این زمینه وجو دارد آگاهی افراد جامعه را بالا برده و شما را به کیفیت فضاهای داخلی و محیط اطرافتان ریزبین تر و حساس تر کنیم .

طراحی داخلی مدرن و یا کلاسیک ابزار های گوناگونی مانند فرم ، نور ، بافت ،  رنگ ، سقف ، کف و دیوار و بسیاری موارد را در اختیار دارد که باید به گونه ای خاص و مناسب با یکدیگر ترکیب شوند تا حس خوشایندی را در بیننده ایجاد کنند .

مطالب بیشتر
تأثیر تابلوهای نقاشی در طراحی دکوراسیون داخلی

ارسال یک نظر