آریابدسازه – طراحی دکوراسیون داخلی

02188246730

02188246731

02188246732

02188246733

بالا

طراحی داخلی معاصر

در این قسمت از طراحی داخلی معاصر از همه ی سبک های معماری در تمامی دکوراسیون داخلی بسیار تاثیر گذار است , و این استیل در اکثر کار های باسازی منزل و یا حتی طراحی های داخلی که از جمله وسایل و تجهیزات مدرن خانگی می باشد یکی از متداول ترین و مهم ترین و شخصی ترین موراد ها و خصوصیت ها در این جریان است.

قاعدتا به طور کلی در این سبک وجود آن شامل سبک معماری معاصر است که آن هم در بر دارنده خط های صاف و دقیق یک پالت با رنگ طبیعی و طرح منحصر به فرد و آزاد و یک صفحه باز است.

به همین خاطر در دقت و برنامه ریزی کردن در طراحی بر روی پلان ها و هم چنان از نوع کنونی و نوین آن سبب پیشرفته شدن در چهار چوب نمای منزل و حیطه ی آن و نمای بهتر و زیبا تر در این بخش از طراحی داخلی معاصر می شود.

در این صورت اگر شما به دنبال نما و ظاهری بسیار مدرن , معاصر و یا امروزی هستید تنها کاری که باید برای آن انجام بدید باید کاری را بکنید که تصمیم گیری آن درباره جدول رنگتان است.

و همیشه از رنگ هایی استفاده بکنید که فکر می کنید که مختص به فضای محوطه خانه شماست , و این نوع رنگ ها مورد استفاده از جمله مثل خاکستری ، کرمی و سفید

برای رنگ های بنیانی و اساسی مورد بهره گیری در خیلی جاها قرار گرفته می شود.

تا اتاق خانه تان بسیار بزرگ تر و منحصر به فرد تر و روشن تر و آشکار تر به نظر برسد و بعد به سهولت در رنگ های خاص خودتان را به عنوانِ سیستمِ نقطه های مشخص و متمایز اضافه بکنید تا از مبنا و قشنگی معطوفی در محیط و اطراف پیرامون خانه تان قرار گرفته شود.

مطالب بیشتر
دکوراسیون داخلی منزل شما با بهترین قیمت و کیفیت (با نمونه کار)

شباهت های طراحی داخلی مدرن با طراحی داخلی معاصر

همان طور که گفته شد طراحی های معاصر از نوع مدرن ترین و به صرفه ترین در بیشتر فضای داخلی پیرامون است اما با توجه به این شباهت ها تفاوت هایی هم وجود دارد که طراحی معاصر در قمست هایی که بنظر امروزی می آید از نحوه و طراحی کلاسیکی خاصی بر خوردار است.

و در طراحی های مدرن و جدید هم که به زبان امروزی معاصر است تمام نقشه ها و طراحی آن ها با آرمان ها و ایده های جدید در ترسیم کردن بر روی پلان ها برای بهره برداری از سبک های متعدد در یک راستا که قرار گرفته می شود در نظر گرفتن یک سری معیار ها ملاک ها می توانید از استیل هم استفاده خاص را داشته باشید.

سبک های معاصر معماری به طور دقیق و قاطعیت کاملا تطابق دارد با زمان مناسب و به صرفه و بر عکس آن که کلیه ی سبک های طراحی داخلی مدرن و معاصر هر چیزی از رویکرد آینده در دهه ی ۵۰ تا ماه ها و سال های اخیر را در بر گیرنده می شود.

تمامی از سبک های طراحی داخلی مدرن و معاصر بر تضاد استیل و یا سبک های مدرن که بر اساس و یا بنیان خط های گرافیکی مربعی و سنت گرایی اساسی است ، و آزادی بیشتریر را در خود دارد.

در این نوع از این سبک حتما از وسیله ها و لوازم به گونه ایی می توان از آن ها استفاده کرد که در بخشی از طراحی داخلی معاصر آن ها تلفیقی از خط های قوس دار و منحنی مستقیم دیده شود.

مطالب بیشتر
اهمیت طراحی خارجی

به عنوان مثال اگر این دیواره ها و تمام مبلمان شما که حائز خط های صاف هستند ، باید در کناره آن ها از همه وسایلی مانند سایه شکن ها و دکوری جاتی که آن هم حائز خط های منحنی هستند استفاده کنید.

رنگ های در این نوع از طراحی

هم چنان در این موضوع از رنگ ها در مطالب پی هم گفته شده است که در طراحی ها برای لطیف تر کردن و متحول کردن ظاهری داخل منزل و روشن تر شدن دکوراسیون داخلی در از متداول ترین اصول در طراحی های معاصر که انگیزه و حس مسرور و شاداب ببخشد.

از انواع این رنگ ها می تواند به صورت خنثی باشد و در هر جای از اتاق که زمینه و سبک خودش را داشته باشد شامل می شود , این نوع از تمام رنگ های خنثی از خصوصیت های اساسی و پایه ایی سبک دکوراسیون معاصر می باشند.

و این موضوع را به یاد داشته باشید تمامی رنگ هایی که هم چون سفید ، سیاه ، قهوه ای روشن و خاکستری و رنگ های متعدد دیگر در بسیاری از این نوع دکوراسیون استفاده می شوند.

و شما هم می توانید برای جلوگیری کردن از به وجود آوردن فضای سرد در محوطه های خانه ها ، رنگ قهوه ایی روشن ، سفید و کرم را هم چون رنگ چیره و رنگ مشکی و خاکستری را به عنوان رنگ شاخه ایی به کار ببرید.

هم چنان برای ایجاد دل ربایی کردن دیداری از شمارش کمی به رنگ های جست و خیز و سر زنده به عنوان مثال قرمز آجری که از این رنگ در اکثریت طراحی ها به عنوان رنگ دکوری جات و تجهیزات و وسایل استفاده کنید و یا اگر به این رنگ ها علاقه ایی چندان خاصی را در خود ندارید ، حتما وسایلی که دارای ساختار و نقش هستند را در فضا سازی و چیدمان کردن منزل تان به کار ببرید.

مطالب بیشتر
سبک دکوراسیون انتقالی

همینطور در جسور کردن فضای منزلتان از رنگ های متفاوت و خاص استفاده کنید که طبیعتا نور طبیعی را در دکوراسیون خانه و منابع نوری مختلف ، به خصوص نور طبیعی می باشد.

نتیجه گیری

چنان چه در این بخش از طراحی داخلی معاصر که پلان ها , طراحی ها و نقشه های که با استفاده از رنگ ها برای زیبا تر نشان دادن و درخشیده شدن در نور ها و گسترش دادن وسایل ها در دکوراسیون در فضای محوطه ی خانه ها که نمای ظاهری دست و دلبازی را دارند می توان به یک سری موارد هایی که از سبک ها و تجیزات مدرنی که در این استیل بهره برداری شده است اشاره کرد , و شما در میانه این مقالات با در نظر گرفتن معیار ها و ملاک هایی که به مذاقتان می توان سازگاری داشته باشد بر اساس بنیان و نهاد هایی که در طراحی معاصر موثر است مد نظر قرار بدهید.

شما می توانید در آریابدسازه در قمست درباره ما برای اطلاعات بیشتر از نحوه طراحی و خدمات های دیگر و در قسمت تماس با ما می توانید جهت سفارش طراحی برای کار های خود در ارتباط باشید.

ارسال یک نظر