آریابدسازه – طراحی دکوراسیون داخلی

02188246730

02188246731

02188246732

02188246733

بالا

طراحی حمام | ایده های موثر، سریع و آسان دکوراسیون حمام

طراحی حمام

ما در این بخش از مقالت خود لیستی جدید از ایده های طراحی حمام را که ارزان و ساده انجام می شوند، در اختیار شما قرار داده ایم. مهمترین پروژه ای که می توانید برای تغییر وضعیت حمام انجام دهید، ارتقا lighting روشنایی است. یک مطالعه سوئدی نشان داد که نور، همراه با رنگ مناسب، بر روحیه تأثیر می گذارد. تغییر نور شما می تواند آسان و مقرون به صرفه باشد، به علاوه باعث می شود یک حمام کوچک بزرگتر و زیباتر به نظر برسد. وسایل روشنایی قدیمی و نورهای فلورسنت سایه های ناخوشایند و رنگ های نامطبوع را روی پوست شما ایجاد می کند. اگر تغییر وسایل امکان پذیر نیست، می توانید لامپ های خود را با لامپهای فلورسنت جدید که دارای رنگ گرم نور در روز روشن و آفتابی هستند، ارتقا دهید.

هنگامی که کیفیت نور حمام خود را ارتقا دادید ، رنگ بعدی است، به روز رسانی سریع و آسان رنگ های روشن را برای سطوح بزرگ مانند دیوارها انتخاب کنید. قبل از رنگ آمیزی ، ببینید که انتخاب رنگ شما در نور جدید چگونه است، زیرا دمای رنگ می تواند سایه رنگ را تغییر دهد. دوستانتان را دعوت کنید و چند مورد از این ایده های دکوراسیون داخلی حمام را امتحان کنید تا به حمام خود یک طراحی خوشایند را انجام دهید.

در اینجا مروری بر ایده های سریع و آسان طراحی حمام وجود دارد:

نورپردازی حمام

رنگ آمیزی جدید طراحی حمام

با رنگ آمیزی دیوارهای خود با رنگ مناسب، دکوراسیون دیوار حمام خود را بهبود ببخشید. رنگ های روشن باعث می شوند یک حمام کوچک بزرگتر به نظر برسد. رنگ های تیره یا پر جنب و جوش، نمای درام را به هر اندازه حمامی اضافه می کنند. برای مبارزه با رطوبت، دیگر لازم نیست که رنگ براق را در حمام انتخاب کنید. از مغازه رنگ فروشی بخواهید که ماده افزودنی را برای رنگ مات مخلوط کند تا سفید نشود.

مطالب بیشتر
مزایا و معایب طراحی ویلا

نورپردازی حمام

وسایل روشنایی بی نظیر

در نورپردازی منزل، نور حمام بسیار با اهمیت است. جایگزینی وسایل روشنایی منسوخ می تواند طراحی حمام و دکوراسیون سرویس بهداشتی شما را تغییر دهد. طیف گسترده ای از وسایل روشنایی مقرون به صرفه در فروشگاه ها و آنلاین موجود است. به یاد داشته باشید ، پروژه های اصلی برق بهترین کار را به عهده متخصصان می گذارند. نورپردازی مدرن حمام شامل لوسترهای آویز و میله های نوری است که نور را در یک اتاق پخش می کنند. انتخاب وسایل روشنایی LED هوشمندانه است ، زیرا از نظر مصرف انرژی بسیار کم است و گرمای بیشتری به حمام شما نمی افزاید.

کاشی حمام

نو کردن کاشی حمام

اگر کاشی شما خسته کننده است ، سعی کنید آن را با کاشی های چسبان که قابل جدا شدن هستند، مانند کاشی های نشان داده شده در بالا بپوشانید. برش و نصب آنها آسان است و به نظر واقعی می آیند. برگ برنده بزرگ این است که آنها می توانند هر زمان که بخواهید بدون آسیب رساندن به سطح پشت آن برداشته شوند – مناسب برای به روزرسانی حمام در یک آپارتمان یا خانه اجاره ای.

شیرآلات حمام

به روزرسانی شیرآلات

در اینجا یک ایده سریع و آسان برای طراحی حمام وجود دارد – وسایل و شیرآلات حمام خود را عوض کنید. کشوهای جدید، جا حوله ای ، نگهدارنده دستمال توالت و شیر آب ظاهر حمام شما را کاملا تغییر می دهد. تعویض وسایل حمام حتی می تواند جلوه ی میز شما را دوباره تازه نشان دهد، به خصوص اگر حمام کوچکی داشته باشید که با برنز طلایی تزئین شده باشد. تعویض به همان اندازه ساده است که باید پیچ وسایل را باز کنید یا سخت افزار قدیمی را بیرون بیاورید و یک لوازم جدید را اضافه کنید. برای سریع و آسان نگه داشتن این پروژه، مطمئن باشید که در هنگام جایگزینی وسایل قدیمی،  فاصله سوراخ پیچ ها به اندازه مشابه هستند. این کار سبب می شود که تعداد کمتری از سوراخ های جدید در کابینت ها و دیوارها ایجاد نمایید.

مطالب بیشتر
اهمیت طراحی خارجی

طراحی حمام

کفپوش جدید طراحی حمام

امروزه گزینه های کفپوش حمام وجود دارد که مدرن است و کار با آن آسان است. تخته های کف وینیل مقرون به صرفه ، قابل انعطاف در اکثر فروشگاه های بهسازی منزل موجود است و انواع مختلفی از گونه ها و الگوهای چوبی را در اختیار شما قرار می دهد. آنها واقع گرایانه هستند (در بالا نشان داده شده است) و شامل بافت و طرح چوب روی سطح است ، دقیقاً مانند کفپوش چوبی واقعی یا کاشی سنگی. نصب به آسانی انجام می گیرد. بهترین قسمت این است که ضدآب هستند و دارای ضمانت های طولانی در برابر سایش هستند. همچنین می توانید یک فرش کف وینیل بافته شده توسط به آن اضافه کنید. این فرش ها دارای استحکام صنعتی هستند، می توان آنها را در اندازه های سفارشی سفارش داد و دارای پشتی لاستیکی هستند که باعث ایجاد بالش و راحتی در کف سرویس بهداشتی شما می شود.

دکوراسیون حمام

فضای بهتر در طراحی حمام خود

سازماندهی سرویس بهداشتی شما بلافاصله جلوه تازه ای به آن می بخشد. اگر حمام کوچکی دارید ، به این فکر کنید که چگونه می توانید فضای ذخیره سازی موجود را بهبود ببخشید. افزودن کشوها(برای مرتب سازی آسانتر وسایل) به داخل کابینت است که یک نسخه آسان است. اندازه استاندارد کشوها در اکثر فروشگاههای منزل موجود است. روشهای دیگر برای به حداکثر رساندن ذخیره سازی شامل: – قفسه بندی دیواری – سبدهای دیواری – کابینت ذخیره سازی به سبک مبلمان.

حوله حمام

حوله و  حصیرهای به روز شده

اکنون در آخرین مرحله طراحی حمام هستید. حوله های قدیمی و نامناسب خود را اهدا یا دور بیندازید و حوله های نرم و کرکی متناسب با دکوراسیون جدید حمام خود را بخرید. برای لمس طراحی حمام مدرن ، رنگ یا الگوی هماهنگ ایجاد کنید. برای به روزرسانی سبک حمام خود، این منسوجات اصلی را بخرید: – حوله ها با بافتها و سایه های رنگ تازه و حصیر کف را امتحان کنید، به دنبال راحتی و مواد بی نظیر باشید، پرده حمام طرح دار یا چاپی را انتخاب کنید که با حوله ها و حصیرهای شما هماهنگ باشد.

مطالب بیشتر
انواع فرش ایرانی | هنری ارزشمند برای دکوراسیون داخلی منزل | تاریخچه فرش ایرانی

لوازم طراحی حمام

لوازم جانبی در طراحی حمام

آماده هستید تا آخرین طراحی را در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی خود داشته باشید؟ برای تکمیل طراحی حمام خود، چند لوازم جانبی دیگر اضافه کنید. در اینجا چند ایده برای شروع آورده شده است: ظرف صابون حمام یا کف صابون، گیاهان آپارتمانی زنده مانند گل های ارکیده، بافت ها و سایه های رنگ تازه و اسپری را برای رایحه ای تازه امتحان کنید.

ارسال یک نظر