آریابدسازه – طراحی دکوراسیون داخلی

02188246730

02188246731

02188246732

02188246733

شمیم
بالا

سبک کانتری مدرن

در این نوع از سبک کانتری مدرن شامل پوسته های فعال و همین طور نا هموار و اندام وار به منظور ایجاد طراحی داخلی گرم و خالص می باشد. از درخشندگی های تابیده شده تا شناخته های صنعتیِ شکوفه شده سبک همراه با حفظ کیفیت طبیعی ویرایش داده می شود , و این ویرایش می تواند با توجه به تغییرات سبب پیشرفت و به زیبایی فضای محیط داخل خانه کمک بسیاری را می بخشد , و این عمل و طراحی در سبک کانتری مدرن بر خانه هایی که فضای کاملا مناسب و بزرگ را دارند اعمال می شود.

این نوع از سبک بسیار پر کاربرد در دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی به سبک کانتری است , این سبک منحصر به فرد از طراحی خاصی الهام گرفته شده که از سبک‌ های محلی و سنتی در هر و تمدن منطقه‌ ایی نیز به وجود خواهد آمده است.
به عبارتی دیگر تمدن های مختلف ، استیل و سبک های متفاوتی را ایجاد می‌ کنند. فرهنگ‌ هایی همانند محل های ایرانی ، آمریکایی ، انگلیسی ، فرانسوی ، ایتالیایی و غیره از این نوع سبک های مطرح شده کانتری هستند.

در واقع طراحی بنا بر مفهوم سنتی بودن یک کشور یا یک ناحیه انجام گرفته می‌ شود. هر منطقه ایی از نظر جغرافیا با توجه به نشانه هایی که در خود دارد فرهنگ‌ های متعددی را به وجود آورده است و این فرهنگ‌ ها سبب تغییر و تکوین نوع وسایل و نوع طراحی دکوراسیون می‌ شود.

هر ناحیه یا هر کشوری دارای رسم و سنت های فرهنگ و دکوراسیون مختص به خود است که با بعضی از منطقه های جهان بسیار مختلف است و یک چیزی شبیه به تفاوت های معماری در بنا های سر تا سر دنیا است که تفاوت‌ های بسیار زیادی را با یک دیگر دارند. و این طراحی معماری در این سبک ها تاثیر دوچندانی را دارد.

مطالب بیشتر
کاربرد طراحی دکوراسیون

متریال و سادگی در سبک کانتری مدرن

هیچ یک از طرح های داخلی ، به سبک کانتری مدرن بدون هیچ عنصر های چوبی مُطلَق نیست. با بهره گیری از چوب ، این نوع از طرح کانتری را ایجاد می کند. و گرنه ، این سبک ، استیلی نخواهد بود که ما آن را در نظر داریم و یا اینکه دوست داریم. به تیر های چوبی که در اعراض دید هستند ، صفحه های چوبی و یا کفپوش های چوبی فکر کنید. اگر از پیش هیچ کداخم از این نوع مورد ها را در خانه نداشته اید ، در صورت داشتن وجه ، باید به آن ها هم چنان اضافه کنید.

اما اگر بودجه شما کم است و اگر میخواهید نما و شکلی تجملی داشته باشید ، یک ترفند طراحی داخلی که آریا بد سازه روی آن تاکید دارد ، بهره برداری از کاغذ های دیواری است که همانند صفحه های چوبی، و یا حتی آجر های در اعراض دید ، به نظر می رسد. در های کشویی هم نیز برای در ورودی و در های کابینت بسیار به صرفه هستند و مبلمان چوبی مجلل با سبکی سنتی در طراحی داخلی برای بازسازی منزل در سبک کانتری مدرن الزامی است. سبدهای حصیری ، انتخاب های بهتری را برای فضا سازی ایجاد می کنند و با تجهیزات یا لوازم داخلی پارچه ایی و پارچه های ساخته شده از مواد اندام وار به شما کمک میکنند تا با یک زمینه طبیعی همراه باشید.

طراحی سبک کانتری بسیار آسان است. و با بِروز کردن آن، حجم زیادی به آن اضافه شده، اما هم چنان سادگی آن محفوظ میشود، که خصوصیات واضح این سبک است. رنگ های بی خاصیت همانند سفید، کرم، قهوه ایی ، سبب ایجاد رنگ های بی نقص و خالص در طراحی دکوراسیون سبک کانتری مدرن می شوند. رنگ های عادی و رنگ های خنثی را انتخاب کنید تا یک خانه کانتری مدرن ، که احساس صمیمی و خوشایندی را داشته باشد.

مطالب بیشتر
نمای نئو کلاسیک

 مشخصه‌ های طراحی داخلی به سبک کانتری

تجمل و با شکوه بودن در سبک کانتری جای چندان خاصی را ندارد و افرادی که به این نوع از اُبهت و با شکوهی تمایل دارند انتخاب به صرفه ایی برای آن ها نیست.

یکی از مهم ترین مواردی که در این سبک کاملاً قابل ملاحظه است ، بهره گیری از مواد های طبیعی در طراحی دکوراسیون داخلی است که در سبک کانتری کاملا مشهود است . مواد های طبیعی همانند چوب و یا مواد هایی که در هر منطقه ایی به طور ویژه وجود دارد ، کاربرد سه سزایی را دارد. به خصوص مواد های طبیعی که به طور مشخص در هر مناطقی وجود دارد که سبب ایجاد احساس آسایش در افراد آن منطقه ملاحظه می‌ شود؛ زیرا یک حس قدیمی در افراد ایجاد می‌ کند و به طور متداول حس قدیمی با بر قرار بودن و با آسایش ارتباط مستقیمی دارد.

از خصوصیت های دیگه طراحی داخلی از نطر سبک کانتری ایجاد محوطه ایی دلنشین ، صمیمی و آرامش بخش است. حس زیبایی شناختی در این سبک بسیار روشن و آشکار است. در این سبک قاعدتاً از ابزار ساده و هم چنان طبیعی برای ایجاد چنین احساساتی بهره برداری می‌ شود. شاید جالب است بودن این سبک هم در همین نکته قرار گرفته شده باشد.

ارسال یک نظر