آریابدسازه – طراحی دکوراسیون داخلی

02188246730

02188246731

02188246732

02188246733

شمیم
بالا

سبک دکوراسیون داخلی فرانسوی

سبک دکوراسیون داخلی فرانسوی ، یک سبک شیک و تجملی است و علاوه بر جذابی و زیبایی ، جلوه ایی با شکوه و قشنگ را نیز به خانه می دهد.

در این نوع از سبک ها و یا حتی مبلمان ها تا کم حجم ترین عنصر های تزیینی ، کلیه ی آن ها با شکوه و همین طور تجملی هستند. به همین خاطر پرده های ابریشمی ، دیواره های کنده کاری شده و آینه های قدی از خصوصیت های چشم گیر این نوع سبک از دکوراسیون داخلی می باشند.

سبک دکوراسیون داخلی فرانسوی ، که مبلمان آن ها حائز پشتیِ خمیده و کج و چوب های کنده کاری شده و مبلمان راحتی ، دارای پارچه های گران قیمتی هستند.

با این حال پالت رنگی به خصوص این سبک دارای رنگ های بی اثر و خنثی همانند سفید ، نباتی ، خاکستری و رنگ های هم تراز و مکمل همانند مایل به بنفش ، سبز ، آبی و نقره ایی می باشد.

یکی از خصوصیت های مهم و متداول سبک دکوراسیون فرانسوی ، هزینه بسیار زیاد این طراحی داخلی خانه است ، همچنین اسباب و لوازم ، از مبلمان گرفته شده تا حتی کم حجم ترین عناصر تزئینی ، نیز بسیار مجلل و گران قیمت می باشند. (اما در آریابدسازه می توانید با قیمت مناسب به این سبک لطیف و مجلل دست پیدا کنید)

توجه داشته باشید در دکوراسیون فرانسوی ، از تعداد بسیار زیاد و حتی متعددی پارچه بهره برداری می شود، به عنوان مثال والان های گران قیمت از جنس مخمل و گل چشم گیر در کنار پرده های سبک ابریشمی و درخشان و براق ، برای دکور پنجره ها کاربرد دارد.

مطالب بیشتر
دکوراسیون داخلی منزل شما با بهترین قیمت و کیفیت (با نمونه کار)

این سبک داخلی برا بهینه و بازسازی منزل بسیار قابل استفاده است و می توانید نمونه هایی از طراحی های داخلی را در صفحه اصلی آریابدسازه مشاهده کنید. تا از نحوه چیدمان و طراحی و هم چنان خدمات برخورداری لازم را داشته باشید.

خصوصیت های اساسیِ سبک دکوراسیون داخلی فرانسوی

از دیگر خصوصیت های سبک دکوراسیون داخلی فرانسوی می توان با بهره گیری از گچ بُری و سنگ نبشته برای دکوری کردن دیواره ها اشاره نمود و جزء اجتناب ناپذیر این سبک دکوراسیون داخلی ، آیینه هایی با قاب کنده کاری شده رنگ طلایی و یا نقره ایی می باشد. به علاوه از تزئینی جات چینی و کریستالی زیادی در دکوراسیون فرانسوی بهره برداری می شود.

در سبک دکوراسیون فرانسوی از وسایل متعددی همانند شمعدان های دیواره کوب و سایه شکن های ایستاده کریستالی برای روشنایی بهره برداری می شود. در کنار همه این نکته هایی که تا الان اشاره کردیم ، بسیار مهم و رایج است که منزل شما شامل سقف بلند و پنجره های بسیار بزرگ می باشد تا در مدت طول روز، نور خالص و مطلوب روشنایی خانه را مُعَین کند.

این نوع از مبلمان در سبک دکوراسیون فرانسوی باید به خصوص و خوب باشند. و چهار پایه های چوبی و فولادی با پایه ها و پشتی قوس دار و خمیده ، میز هایی با پایه های دایره ای و ظریف و همین طور مبل های راحتی با جنس پارچه های اصل و گران قیمت در این سبک قابل استفاده است. این موضوع را حتما بدانید که لازم نیست همه ی مبلمان خانه را با یک رنگ متناسب انتخاب بکنید ، فقط این موضوع  را در نظر داشته باشید که همه رنگ های آن ها با یکدیگر هم تراز باشد.

مطالب بیشتر
انواع فرش ایرانی | هنری ارزشمند برای دکوراسیون داخلی منزل | تاریخچه فرش ایرانی

این نوع رنگ ها در دکوراسیون های فرانسوی باید به یک شکلی تنظیم و کنترل شده انتخاب شوند و لازم بر این است که گفت انتخاب های انتخابی شما اندک هستند. و مهم این است که در این سبک از رنگ های خاصی مثه پاستلی استفاده کنید ، ولی اگر همانند بیشتر مردم به رنگ های سفید علاقه چندانی را دارید ، حتما باید رنگ سفید عاجی را مد نظر خود قرار بدهید.

دکوراسیون دیوار و پوشش کف اتاق به سبک فرانسوی

دیواره ها در سبک دکوراسیون فرانسوی فضای اختصاصی و منحصر به فردی را تولید می کنند. در این نوع سبک ، همه دیوارها را با رنگ های مبهوت و نیمه مات نقاشی کنید. به خاطر همین می توانید از کاغذ های دیواری در دکوراسیون داخلی فرانسوی نهایت استفاده را ببرید.

سطح کف اتاق منزل و خانه باید از گران قیمت ترین منافع ممکن باشد. کف پوش پلاستیکی طرح چوب ، چوبیانه یا همان پارکت ، سرامیک های گرانیتی و همین طور سنگ هایی با رنگ روشن ، انتخاب های منحصر به فردی برای کف اتاق موجود می باشند.

برای دکور این مواد اولیه گفته شده ، که مطلوب است از فرش های کم حجم و کوچیک با مدلی از درخت و بوته استفاده کنید. و این در نظر داشته باشید که فرش هایی با قیمت بسیار ارزان و بی کیفیت می توانند نمای زیبا و لطافت سبک دکوراسیون داخلی فرانسوی را از بین ببرند.

دکوراسیون سقف در سبک فرانسوی

انتخاب های متعددی برای سبک های دکوراسیون سقف اتاق در دکوراسیون داخلی فرانسوی وجود دارد. سقف های کلاسیکی که گچ گیریِ گوناگونی را دارند ، سقف های ساختگیِ درخشان و یا تیره و یا حتی سقف های پشت بامی که حس نوستالژی را دارند ، الگو های مناسبی برای طراحی دکوراسیون سقف به سبک فرانسوی هستند.

مطالب بیشتر
8 ایده عالی برای دکوراسیون تلویزیون

 

 

ارسال یک نظر