آریابدسازه – طراحی دکوراسیون داخلی

02188246730

02188246731

02188246732

02188246733

شمیم
بالا

سبک دکوراسیون داخلی با آجر

در مبحث سبک دکوراسیون داخلی با آجر که در شرایط کنونی بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی به این خاطر افتادن که از نمونه آجر های پنهانی در درون دیوار بهره داری کنن و ظاهر و شکل کاملا متفاوتی به فضا ببخشند.

و همان طور که گفته می شود این نوع از طراحی های دکوراسیون داخلی بسیار متعدد هستند. البته هیچ یک از این نوع سبک‌ ها نباید شما را کوتاه کند. شما هم می‌ توانید چند سبک را با هم تلفیق کنید و سبکی مدرن و تکامل یافته ایی را بسازید.

در این سبک از دکوراسیون داخلی با آجر دیواره های آجری هم چون یک نقطه مرکزی را که در عنصر های طراحی اتاق را به طور کامل و یا در ضدیت قرار می دهد ، به هر محوطه ی داخلیِ اتاق شخصیت چندانی را می‌ بخشد.

و اگر سبک دکوراسیون شما نوین و یا فضای روستایی را داشته باشد ، ظریف بودن و همین طور یک نواختی دیوار آجری ، به ساختار و جذابیت آن افزایش داده می شود. در این بخش نمونه هایی از آجر های طبیعی ، نقاشی ، تنگ دست و حتی غیر طبیعی آورده شده است که امکان این را دارد جذابیت دنیای قدیم را به محیط شما اضافه و آن را بهتر کند.

برای تغییر و تکوین دکوراسیون داخلی خود با آجر ، به شدت حواستان به این مسئله باشد که اگر در روز های آینده قصد فروش یا اجاره منزل و بازسازی منزل خود را دارید؛ به این موضوع دقت لازم و کافی را داشته باشید که این اقدام شما برای تغییر فضای دکوراسیون و همین طور تغییر فضای محیط و تجهیزات منزل ، بسیار دو چندان و تاثیر گذار است.

مطالب بیشتر
انواع سبک دکوراسیون داخلی | محبوب ترین طراحی داخلی منزل همراه با عکس

هم چنان با بهره گیری از آجر نمای داخلی به یکی از بهترین و مفید و پر کاربرد ترین منافع مصرفی در همه ی دکوراسیون های داخلی تبدیل شده است.

نمای سبک دکوراسیون داخلی با آجر

اجر نما داخلی در انواع رنگ ها و مدل های متعددی مورد استفاده قرار گرفته می شود و می تواند جواب گوی کلیه ی سلیقه ها و سبک های متفاوت و متنوع باشد. در هر صورت باید توجه داشت که آجر مورد بهره برداری شده و متناسب با این نوع از سبک دکوراسیون داخلی باشد.

می توان از آجر نما نسوز ، روستیک یا همان روستایی و غیره نیز استفاده کرد. از پر کاربرد ترین رنگ های مورد استفاده آجر در این سبک از دکوراسیون داخلی منزل ، به دو نوع رنگ سفید و همین طور قهوه ایی است. می توان قسمتی از دیواره های خانه را با آجر نمای داخلی چیدمان و تزئین کرد و یا این که همه ی دیوار را با آن پوشاند. این آجر های قابل بهره برداری شده در جُز های متفاوت ساختمان هم چون دیوارهای ورودی ، فضای آشپز خانه ، استوانه و غیره می باشد.

قیمت آجر نمای طرح داخلی با توجه به نوع کیفیت آن و همین طور رنگ آن بسیار متفاوت می باشد. برای بهره گیری از این آجر های نمایی می توان از گرد های بَند کشی هم رنگ با اجر نمای داخلی استفاده کرد و یا از رنگ های مخالف هم میتوان نحوه استفاده را برد و رونقی با شکوه و خاص به فضا بخشید.

مطالب بیشتر
سبک دکوراسیون انتقالی

طراحی داخلی با آجر در فضای اصلی خانه سبب این میشود تا به فضای محیط گرما ببخشد و فضایی کاملا گرم و صمیمی ایجاد کند. و با توجه به مساحت فضا های قابل سکونت بهتر است از دیوار آجری به صورت کوتاه استفاده شود.

استفاده از آجر در دکوراسیون داخلی در اندازه بزرگتر و بهتر و در تمامی دیواره ها سبب این می شود فضای اتاق ، کوچک به نظر برسد ، ولی با بهره گیری از آجر نما در یک دیوار سبب تحول در فضای اصلی اتاق می شود.

آجر در فضای داخلی اتاق خواب

از این آجر ها می توان در فضای دکوراسیون اتاق خواب نیز استفاده کرد. فضای پشت تخت در اتاق خواب می تواند به عنوان فضای مرکزی مد نظر گرفته شود و دیوار آجری می تواند جانشین کاغذ دیواری باشد.

نور پردازی دیوار آجری در دکوراسیون اتاق خواب با  استوار سازی بر ساختار آجری دیواره ها ، فضای داخلی اتاق خواب را به محیطی گرم و خوشایند تبدیل می کند.

دیواره آجر رنگی در دکوراسیون داخلی

با بهره گیری از آجر های نمایی در دیواره های دکوراسیون داخلی به صورت نارس و بتن نمایان در دکوراسیون داخلی سبب این می شود که تبدیل به محیطی گرم و طبیعی بشود ، اما می توان با رنگ آمیزی کردن آجر نیز فضایی متفاوت و هم چنان دگرگون ایجاد نمود و هم ترازی زیادی با بیشتر اجزای دیگر دکوراسیون داخلی ایجاد کرد.

رنگ دیواره آجری باید کیفیت مطلوبی داشته باشد و همین طور قابل شست و شو باشد. پوشش ظاهری سطح آجر و ساختار آن آجر به تنهایی می تواند حس لطافت و ظرافت را به فضا های اتاق ببخشد. و دیوار آجری سفید یکی از منحصر به فرد ترین نوع کاربرد آجر در فضای دکوراسیون داخلی اتاق است.

ارسال یک نظر