آریابدسازه – طراحی دکوراسیون داخلی

02188246730

02188246731

02188246732

02188246733

بالا

سبک دکوراسیون انتقالی

سبک دکوراسیون انتقالی یکی از معروف ترین سبک ها و با ابهت ترین طرح ها در بین تمامی انواع سبک های دکوراسیون داخلی به حساب می آید , چرا که این نوع از سبک ها را در بین کلیه ی سبک های طراحی دکوراسیون سنتی و مدرن دانست

سبکی که به عنوان یک ثبات بین سبک سنتی و مدرن را به وجود آورده می شود , در این نوع از سبک دکوراسیون انتقالی این امکان را می دهد که همه ی خصوصیت های مورد استفاده شده در این نوع از سبک های مدرن همانند استیل و یا شیشه استفاده کرده و در کنار آن ها از مبلمان تجملی با پارچه مخملی , همانند سبک سنتی نیز استفاده می شود.

در سویه های این نوع از سبک ها در دکوراسیون داخلی و یا حتی در باسازی منزل می توان استفاده نمود چرا که در این استیل ها از طراحی های انحصاری بخش مهمی از فضای داخلی منزل را در خود دارد , در این سبک از پالت های رنگی و تقریبا خنثی برای ایجاد احساس آسایش و آرامش بهره برداری می شود که در تجملی و شفافیت بودن آن فضای صمیمی و خدمانی را به وجود می آورد.

در بین کلیه ی سبک های دکوراسیون داخلی در داخل سبک دکوراسیون انتقالی از همه آرتیست های سبک‌ های نوین و امروزی و مدرن می‌ توان طرح و مدلی از آن ها را در یافت که با اشتیاق و سلیقه‌ ایی مثال زدنی ، با یک دیگر در آمیخته‌ شده اند و سبکی مدرن به وجود آورده‌ اند.

مطالب بیشتر
10 اشتباه در دیزاین اتاق نشیمن از نظر طراحان دکوراسیون خانگی

از شیشه و  فلز سخت های رنگ پریده ، تا فلز های براق و فایبر گلاس ، همه تجهیز ها و امکانات را جمع کرده‌ اند تا این که بتوانند همه ی محدودیت ها و همه کاستی‌ ها را در هر حالتی گذار از سبک‌ ها به نهایت تکامل یافته آن برسانند.

پیاده سازی سبک دکوراسیون انتقالی در خانه ها

به نظر می رسد همه ی کسانی که تا قبل از معرفی چنین سبکی ما بین انتخاب دکوراسیون مدرن یا کنونی گیر کرده بودند ، اکنون با خیالی آرام و راحت می‌ توانند اولویت دکوراسیون خانه خود را طراحی و به طور کامل پیاده سازی کنند.

این حالت گذار یا انتقال در طراحی های مبلمان نیز نقش بسیار متداولی را اعمال کرده است؛ به طوری که خط های مبالغه آمیز مدرن آن و خلوتی بیش از حد کمینه گرایی امروزی در چیدمان عجیب و غریب مبلمانی را برای شما فراهم کرده است که هدف اصلی آن سهولت و راحتی و کارکرد های آن برای خانواده است ، درست همانند هدف پدید آمدن این استیل از دکوراسیون.

شاید بتوان سبک کلاسیک را در دکوراسیون را به نوعی آبا و نیاکان این نوع از  سبک انتقالی دانست ، با این تفاوت که کمی تکامل یافته تر شده و خود را با اصول روز هم خوانی داده است.

همان طور که گفته شد اعتدال ما بین خط های قوس دار و شکست‌ های موجود در طراحی به صورت خلاقانه کنار هم قرار گرفته‌ اند تا هنر این سبک را به نمایان در بیاورند.

مطالب بیشتر
سبک دکوراسیون سنتی غربی

با بهره گیری از خصوصیت ها و سلیقه های زنانه و مردانه در این سبک سبب می‌ شود اعتدال ترین سبک دکوراسیون‌ ها از دل این جا به جایی بیرون ریخته شود تا هر بیننده‌ ایی را راحت از جنسیت به سمت خود جذب کند.

به عنوان مثال جا به جایی سبک دکوراسیون را می‌ توان نمونه‌ ی بارزی را از یک زن و مرد مجرد نام برد که با تثبیت ازدواج آن ها در این حیطه فضا سازی به یک دیگر و به تکامل می‌ رسند. سبک انتقالی نیز همانند ازدواج بین دو سبک مدرن و امروزی آن‌هاست که آن ها را به تکاملی بی فرجام از این طرح می‌ رساند.

 

کاربردی بودن این سبک در فضاهای اتاق

این سبک از طرح دکوراسیون در اکثر فضا های خانه که حالا به عنوان بخش مطلقی از اتاق ها در نظر گرفته می شود که این بخش مطلق در اتاق خواب ها در پذیرایی و یا حتی در آشپزخانه تطابق دو چندانی را در خود دارد و حال بر این که تمامی این استیل ها تاکید می شود بر روی دیواره ها و یا بر جایی که می تواند قابل تزئین و قابل تثبیت باشد.

در ادامه مطلب این که وقتی صحبت از کاربردی بودن آن در عرصه های مختلفی از این حس خانه ایجاد شده و با توجه به میزان و مقیاس های اندازه گیری شده و با بهره گیری از مواد به کار رفته شده در خانه از جنس طبیعت بوده تا انرژی‌ های درونی طبیعی در خانه ها جاری شود.

مطالب بیشتر
دکوراسیون اتاق کودک | ایده های مفید برای طراحی اتاق پسر و دختر | آریابد سازه

چوب‌ های افرا و گردو در عطر پرتقال و ماهیت های گرم و گرمسیری ، همه این حس‌ ها در پی این دکور پنهان شده است و با ورود به خانه‌ ایی که با دکوراسیون انتقالی انجام شده است به خوبی آن‌ ها را با رایحه ایی جذاب استشمام خواهید کرد.

اگر می خواهید از این سبک دکوراسیون در خانه تان استفاده کنید می توانید با بهره گیری از این مطالب و در قسمت تماس با ما برای طراحی این مدل و طرح در ارتباط باشید.

ارسال یک نظر